poniedziałek, 19 marca 2012

Bohaterowie ;D

Hanna (17 lat)
  Dziewczyna mieszka w Anglii z bratem i mamą która często pracuje całymi dniami i nie ma czasu dla rodziny. Kocha słuchać muzyki,śpiewać,grać w siatkówkę i spotykać się ze znajomymi.Jest zabawna i pogodna.Od dawna podobał jej się Chris,ale czy będzie tak nadal...? 
Becky (17 lat)

Becky jest najlepsza przyjaciółką Hanny i Emilly.Jest miła i szalona.Mieszka niedaleko swojej przyjaciółki Hanny dzięki czemu często u sb nocują.Kocha chodzić na zakupy i pływać. Dziewczyna ma chłopaka , ale czemu nie przedstawiła go jeszcze przyjaciółką?
Emilly (17 lat) 
Emilly z reguły to nieśmiała dziewczyna, ale przy znajomych rozkręca się.Przyjaźni się z Becky i Hanną.Od niedawna chodzi z Jefem , ale powoli rozumie,że on i ona to 2 różne światy.Kocha siatkówkę jak Hanna.

Chris i Jef (18 lat)
 Chris wysoki brunet po lewej i Jef słodki blondyn po prawej.Obaj grają w szkolnej drużynie siatkówki.Z tond Jef i Emilly są razem, a Hanna szaleje na punkcie Chrisa,który traktuje ją jak kumpele. 
Alex (19 lat)


Brat Hanny.Słodki buntownik.Po odejściu ojca nie cały rok temu , chłopak zamknął się w sb.Ale niedługo może znów złapię kontakt z siostrą...
A teraz 1D : 
Zayn (18 lat)
Naill (18 lat)
Louis (19 lat)

Harry (17 lat)

Liam (18 lat)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz